Marmaraereğlisi Kaymakamlığı
Takvim
Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 12° 5°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret55445

Protokol Listesi

 KURUM ADIÜNVANIADI SOYADI
 Kaymakamlık KaymakamAdil KARATAŞ
 Özel Eğitim Merkez Komutanlığı ve Garnizon KomutanlığıPersonel YarbayErkan YASAN
 Marmaraereğlisi BelediyesiBelediye Başkanıİbrahim UYAN
 AdliyeCumhuriyet BaşsavcısıDoğan SEFER
 YüksekokulOkul MüdürüDoç.Dr. Ömer AZABAĞAOĞLU
 İlçe Jandarma KomutanlığıJandarma YüzbaşıOlcay TEKİNAY
 

İlçe Emniyet Müdürlüğü

 

4.Sınıf Emniyet MüdürüNezir ÖZCAN

Sahil Güvenlik 133 Komutanlığı

S.G. Kıdemli Üsteğmen   Barış KAYA

Sahil Güvenlik 129 Komutanlığı

S.G. Kıdemli Üsteğmen Erhan ÇEVİK
HAKİMLER VE SAVCILAR
 Asliye Hukuk HakimMehmet Fatih İNAN
 Asliye Ceza HakimYakup GÜLER
  Asliye Ceza HakimEsra KARAKÖSE ÖZEL
SavcıMustafa BÖREKÇİ
İKTİDAR PARTİSİ
 

Adalet ve Kalkınma Partisi

 

İlçe BaşkanıBetül SARIKURT
ANA MUHALEFET PARTİSİ
 

Cumhuriyet Halk Partisi

 

İlçe BaşkanıHakan TURAN
TBMM'de GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLER
 Milliyetçi Hareket Partisiİlçe BaşkanıBurhan ÇOLPAN
 

Halkların Demokratik Partisi

 

İlçe BaşkanıAhmet YILDIZ
YÜKSEKOKUL MÜDÜR YARDIMCILARI
  Müdür YardımcısıSami AVCU
RESMİ GAZETEDEKİ BAKANLAR KURULU LİSTESİNDEKİ SIRAYA GÖRE BAKANLIKLARIN BÖLGE, İL VE İLÇE AMİR, BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ
  
  İlçe MüftüsüYusuf ARSLAN

ADALET BAKANLIĞI

                                                             İcra Müdürü                     Mehmet AKMAN
                                                             İcra Müdür Yard.               Cengiz DAŞDEMİR
                                                             Adliye Yazı İşleri Müdür V.  Güzin DOĞANAY

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI
 

Sosyal Yard. ve Dayanışma Vakfı

 

Vakıf Müdürü V.Dilek SARHAN
AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI
BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
 İlçe Tapu MüdürlüğüMüdürMesut ÖNDÜL
 

İlçe Kadastro Şefliği

 

ŞefAli GÖKTEKİN
DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI
EKONOMİ BAKANLIĞI
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
 

Tredaş İşletme şefliği

 

Şef Muhterem YÜCEL
GENÇLİK VE SPOR  BAKANLIĞI
GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
 

Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğü

İlçe Müdürü Burhan ALİM
GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
 İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müd. İlçe MüdürüHalime DEMİRKIRAN
 İlçe Yazı İşleri Müdürlüğüİlçe MüdürüŞefika ÜSTÜN

 

 KALKINMA BAKANLIĞI

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI
MALİYE BAKANLIĞI
 İlçe MalmüdürlüğüMüdür V.Çehreli ÖZGÜNDÜZ
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
 İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüMüdürAdil ÖZER
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI
SAĞLIK BAKANLIĞI
 İlçe Sağlık Müdürlüğüİlçe Sağlık MüdürüDr.İlkay KARAŞAHİN AKCA
ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI
 PTT İlçe MüdürlüğüMüdür V.                              Hüseyin ARI
Karayolları Asfalt Sathi Kaplama Şantiye Şefliği   Şantiye MühendisiMehmet Önder İPEK
 
RESMİ BANKA MÜDÜRLERİ, KİT VE TRT ÜST YÖNETİCİLERİ
 Ziraat Bankası Şube Müdürlüğü         Şube Müdürüİbrahim AKÇA
Türkiye Halk Bankası A.Ş Şube Müdürlüğü Şube Müdürü Mevlana Uğur TAŞKIN
TBMM'de GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLER
 Barış ve Demokrasi Partisi      İlçe BaşkanıMehmet BOZKURT
Demokratik Sol Partiİlçe BaşkanıSinan KUTBAY
 Saadet Partisiİlçe BaşkanıRecep YÜKSEL
 
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
 Doğan ÖZMAN      Cumhuriyet Halk Partisi
 Ümit KARTAL   Cumhuriyet Halk Partisi
 Mustafa KARAÇAYCumhuriyet Halk Partisi
 Erol YILMAZCumhuriyet Halk Partisi
 Enver ERCumhuriyet Halk Partisi
 Fehmi DUMANCumhuriyet Halk Partisi
 Erkan YILMAZCumhuriyet Halk Partisi
Hıdır ŞANLICumhuriyet Halk Partisi
 Ziyattin DOĞANCumhuriyet Halk Partisi
 Ersin ÇOLPAN      Adalet ve Kalkınma Partisi
 Mithat SOYLUAdalet ve Kalkınma Partisi
 Murtaza DEDEAdalet ve Kalkınma Partisi
 Nejat GÜNEŞAdalet ve Kalkınma Partisi
 Aydın KOÇAdalet ve Kalkınma Partisi
 İsmail İLERİAdalet ve Kalkınma Partisi
 
 
MESLEKİ KURULUŞLAR
 Esnaf ve Sanatkarlar OdasıBaşkanTahir SAYGIN
1853 Sayılı Marmaraereğlisi Tarım Kredi KooperatifiMüdürNusret AKYÜZ
2318 Sayılı Yeniçiftlik Tarım Kredi KooperatifiMüdür   Cumhur KÜREŞOĞLU
BASIN KURULUŞLARININ TEMSİLCİLERİ
 Anadolu Ajansı TemsilciSemih SEVİNÇ
 M.Ereğlinin Sesi Gazetesiİmtiyaz SahibiSelçuk ÖZTÜRK
 Evrim Gazetesiİmtiyaz SahibiÖzan TAŞOYAR
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI
 Atatürkçü Düşünce DerneğiŞube BaşkanıMüfide BORALI
 Kızılay DerneğiŞube BaşkanıZeki UZUN
SENDİKA TEMSİLCİLERİ
 Eğitim - SenTemsilciCevahir ÖZTÜRK
 Eğitim - Bir - SenTemsilciEnver TERZİ
 Diyanet - SenTemsilciŞerif Ahmet AKGÜL
Türk Büro SenTemsilciÇehreli ÖZGÜNDÜZ
Türk Eğitim SenTemsilciİlhami AYDIN
05 MAYIS 2012 TARİH VE 28283 SAYILI YÖNETMELİĞİN (1) SAYILI LİSTESİ BAŞKENT DIŞINDAKİ İLLERDE TEBRİKATA GİRİŞ SIRASINA GÖRE DÜZENLENEN TEKİRDAĞ VALİLİĞİ PROTOKOL LİSTESİNE GÖRE HAZIRLANMIŞTIR. GÜNCELLEME TARİHİ 07 KASIM 2014

Kaymakamımız

Adil KARATAŞ
Marmaraereğlisi Kaymakamı
E-Devlet




Bağlantılar

Aile Hekiminizi Öğrenin

Bimer'i arıyorum yasal hakkımı kullanıyorum!